Novinky v kabelové televizi

21. 2. 2013

Kabelová televize Moravianet připravuje významnou modernizaci svých služeb. Proto musí v následujícím období dojít ke změnám ve vysílání, které se dotknout analogového i digitálního vysílání a promítnou se do všech stávajících programových nabídek.

Pro zákazníky jsou připraveny nové cenově výhodné nabídky digitálních televizních stanic, upravené podle žánrů, takže si zákazník může vybrat a platit jen za ty, které ho zajímají. Zákazníci mají možnost vybírat z více než 100 stanic. Pokud si ale z nové palety nabídek přece jen nevyberou, nevadí, využívají aktuální služby beze změny.

V kabelové televizi Moravianet je stále možné sledovat analogové vysílání. Nyní je pro zákazníky nově připraveno 19 vybraných stanic s nejvyšší sledovaností. Tyto stanice mohou nyní sledovat všichni zákazníci Moravia Televize zdarma jako doprovodnou službu k objednané digitální nabídce.*

Nabídka digitálního vysílání bude dále rozšířena o stanice, které budou dostupné na televizorech s DVB-T tunerem nebo DVB-T set-top boxem. Zákazníci tak budou moci plně využít i televize, které nejsou vybaveny pro přímý příjem signálu z kabelové televize. Všichni zákazníci Moravia Televize budou moci sledovat tyto stanice v plné digitální kvalitě na všech těchto televizorech v domácnosti zdarma. *

Změna programové skladby analogového vysílání proběhne k 11. březnu 2013. Nové nabídky digitálního vysílání budou v platnosti od 2. dubna 2013. Ke sledování nové digitální programové skladby je třeba televizory přeladit.

Self servis, spol. s r.o. – provozovatel služeb Moravianet
www.moravianet.cz

* nelze na optických sítích

Stáhnout leták s nabídkou