Turnaj přípravek

15. 3. 2013

Přejít na mladší přípravku

Starší přípravka

Starší přípravka SK Vojkovice se zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje v Hustopečích. Prvním soupeřem byly domácí Hustopeče. Po nevýrazném začátku jsme brzy zaslouženě prohrávali, nicméně ve druhém poločase jsme se probudili a dokázali vyrovnat na konečných 3:3. Druhé utkání se starší přípravkou Sokolu Hrušky bylo přesně opačné, drželi jsme hru i první poločas a vedli 2:0, ale ztráceli jsme na konci a soupeř výsledek srovnal. V boji o medaile jsme se utkali se Slavojem Velké Pavlovice. Dlouho jsme drželi krok, ale nakonec jsme prohráli. Vrcholem dne byl náš zápas o třetí místo. Vyrovnané utkání rozhodla větší vůle, bojovnost a štěstí, opět infarktový průběh a nakonec oslava úspěchu. Starší přípravka SK Vojkovice vybojovala bronzové medaile!
Blahopřejeme!

Mladší přípravka

I na podruhé dokázala mladší přípravka na turnaji v Hustopečích uspět a potvrdila tak, že jí sportovní hala Hustopeče svědčí. Ve skupině jsme narazili na Hrušovany na Jevišovkou a přípravku Lednice. Utkání s Hrušovany bylo dobře odehrané,ale chyběl větší důraz,pohyb,přesnost a tak jsme prohráli 3:1. S Lednicí stačil průměrný výkon na vítězství 2:0. Turnajové schéma nám určilo soupeře – vítěze skupiny B, slovenského zástupce TJ ISKRA Holíč, který drtivě vyhrál skupinu B. Vzájemné měření sil s tímto výborným soupeřem bylo úžasným zážitkem.Mladší přípravka SK Vojkovice zaskočila mladé slovenské hráče a předváděla brilantní hru plnou síly a energie. Šance na obou stranách přiváděly do mdlob přítomné fanoušky,kteří vytrvale udržovali bouřlivou atmosféru v hale a zejména slovenské fanynky se vykláněly z balkonu tak, že se téměř dotýkaly břevna.Ani tato podpora nestačila na SK Vojkovice a naši hráči vybojovali finále! Po zápase přijímal trenér Radim gratulace k výkonu přítomných trenérů. Finále bylo opětovným měření sil s Hrušovany nad Jevišovkou, které i po druhé zvítězily a zaslouženě turnaj vyhrály. Blahopřejeme k druhému místu!