Nabídka práce: Vedoucí Senior Parku v Medlově

25. 1. 2022

Vedoucí Senior Parku v Medlově od ihned

Rádi bychom si k sobě vybrali pracovitého a spolehlivého kolegu/kolegyni s organizačními schopnostmi, se smyslem pro pořádek, pracovitého, ochotného, usměvavého, s příjemným vystupováním a vstřícným postojem ke starším lidem.

Požadavky:

  • minimálně střední škola s maturitou, vysoká škola výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • základy práce na PC (Word, Excel, Outlock)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • týmová práce
  • vstřícnost
  • chuť pracovat
  • úsměv ve tváři
  • loajalita

Pracovní náplň:

  • odpovídá za provoz, organizování, řízení, plánování a kontrolu činností v Senior Parku
  • řídí a kontroluje práci podřízených zaměstnanců
  • zajišťuje hospodaření s přidělenými prostředky
  • jedná individuálně nebo skupinově s uživateli bytů
  • zajišťuje administrativně technické a provozní služby
  • zajišťuje, aby poskytování asistenčních služeb bylo řádné, spolehlivé a pečlivé
  • zabezpečuje a organizuje konání kulturních a jiných akcí v místě pracoviště, organizuje výlety pro seniory

Nabízíme

  • jednosměnný provoz PO-PÁ
  • motivující platové ohodnocení
  • roční odměny
  • příjemné pracovní prostředí
  • smysluplná práce
  • osobní přístup
  • přátelský kolektiv
  • odměnou je také Váš spokojený senior

Profesní životopis zasílejte na e-mail: sindelarova@senior-park.cz,
telefonický kontakt: 775 534 937