Informace o cestování v Jihomoravském kraji

31. 7. 2022

Vážení cestující,

Co pro Vás dnes přinášíme? Informace o aktuálních změnách v provozu. Obyvatelé Želešic a okolí se musí nachystat na další změny v provozu. Práce pokročily. V Brně na Mendlově náměstí čekejte o víkendu změny a od pondělka už tramvaje 1, 5, 6 pojedou po předprázninových trasách. Pozor na výluku Brno – Blansko! Začíná druhá etapa omezení vlaků mezi Blanskem a Rájcem-Jestřebí. Budou tam protaženy busy xS2B a xS2K od pondělka. V Brně pokračují opravy žel. trati v úseku Hlavní nádraží – Židenice a některé vlaky pojedou přes

Dolní nádraží a některé vlaky S3 nepojedou o víkendu do Kuřimi. Ve více obcích pořádají tradiční hody a oslavy a v rámci toho přesouvají zastávky. V Lukovanech budují kanalizaci a proto některé zastávky tam nebudou obsluhovány.

A kam na výlet? No přece do Hlíny. Malebné vesničky u Ivančic. Mají tam krásnou rozhlednu a třeba po cestě najdete i nějakou houbu, ostružinu či jiné lesní ovoce.

A pokud hledáte práci v oboru veřejné dopravy, nabízíme zajímavé místo. Zkuste navrhovat jízdní řády pro Blanensko a okolí.

 

Podrobnosti se dozvíte níže:

Integrované novinky

 

Přejeme krásné prázdniny!